Exklusiva Hem

ASTERA bestickset 16 delar Matt guld

449.00kr

Köp & info

Artikelnr: 8139101330636810 Kategori:

Bestickset i 16 delar i rak och stilren design med rundad form på sked och gaffel. Innehåller gaffel, kniv, sked och tesked, 4 av varje. ASTERA är i en modernare stil, med en avskalad design. Material: Rostfritt stål. Storlek: Kniv 23 cm, 80 g. Gaffel 21,1 cm, 48 g. Sked 21,1 cm, 58 g. Tesked 14,4 cm, 22g. Skötselråd: Handdisk. Ej mikrovågsugn. Tips/råd: Förgyll dukningen med servetter av textil, det ger en festlig känsla.

Varumärke

ASTERA

Butik

Jotex

Recensioner

Det finns inga recensioner än.

Bli först med att recensera ”ASTERA bestickset 16 delar Matt guld”